Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 30 hostů a žádný člen

Tak nám za(p)ili Ferdinanda

Kdo by si pomyslel, jak může probíhat malá změna turnajového kalendáře. Zvláště, když se vynoří nápad, abychom turnajem ohlásili změnu dodavatele piva do QPGCM, kterým se nově stává pivovar Ferdinand z Benešova. Ano, tento pivovar má nám všem dobře známé historické kořeny, ostatně v jeho portfoliu značek naleznete skvosty jako "Sedm kulí", "D'Este" apod. Proto se i součástí startovného stala poukázka na malé pivo této značky, aby se všichni soutěžící v turnaji ( a ostatně i všichni přítomní ) mohli na vlastní patro přesvědčit, jak se tento mok  liší od běžné sériové produkce.
Přestože se před turnajem zdálo, že počet startujích nebude jeden z nejvyšších, jak se nakonec ukázalo, tyto obavy byly liché. Počasí se vydařilo na datum 7. září téměř nadprůměrně - kýčovitě modrá obloha a sluníčko. Snad jenom postupně sílící vítr se přihlásil trochu více o slovo, takže na jamkách s převážně linksovým charakterem měli někteří hráči menší problémy a doba strávená některými flighty na hřišti se úměrně prodloužila. Přesto se někteří s těmito podmínkami vcelku slušně vyrovnali a toto je jejich seznam :

Nearest to pin
Duczynski Josef Sebastian
Longest drive muži
Čížek Jiří
Longest drive ženy
Rudolfová Lenka

Smíšená 32-54
3.místo Rudolfová Lenka  2.místo Lanková Stanislava  1.místo Janovský Marek

Smíšená 20,1-32
3.místo Slánská Eva  2.místo Šoltys Zdeněk  1.místo Seidlová Dana

Smíšená 0-20
3.místo Rudolf Josef  2.místo Duczynski Josef Sebastian  1.místo Hejl Aleš

Že jsme měli i diváckou kulisu a to i během turnaje, to nás potěšilo a dokládají to i níže přiložené fotografie - i s vyhlášením vítězů.

Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand Ferdinand

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím