Kdo je připojen

Právě přítomno: 24 hostů a žádný člen

Pozvánka na tradiční brigádu

Vážení a milí přátelé, členové a členky QPGC v Myštěvsi !

     Letošní paní Zima konečně ukázala svoji normální tvář, a tak i řada dětí narozených v posledních letech měla možnost vidět přírodní sníh a zamrzlé kaluže. Ne jinak tomu bylo u nás na hřišti v Myštěvsi. Při poslední návštěvě jsem musel konstatovat, že se pozitivně tato skutečnost projevila na doplnění vody v rybníce Mozorník, což bude mít jistě pozitivní dopad na zavlažování greenů a odpališť v dobách nadcházející sezóny. Jak sami jistě brzy poznáte, pozitivně se vláha projevuje i na začínajících se zelenajících fervejích.
     Nicméně silné větry dující ze všech směrů, se negativně zapsaly na stromech v parku a lesní zvěř si vcelku dost „zařádila“ na nové výsadbě stromků na hřišti. Protože však jistě všichni chceme, aby náš areál poskytoval dobré podmínky pro hru, rádi bychom využili i Vaši iniciativu a uspořádali tak již tradiční jarní brigádu. Domníváme se, že takovým vhodným termínem by se mohla stát sobota dne

                                                            25.3.2017

     Věnovat se spolu s Vámi chceme odvozu popadaných větví, pohrabání listí, odvozu krtinců a případným nátěrům – ostatně všem těm malým, ale důležitým věcem, kterým je tato, naše již tradiční aktivita zasvěcena. Po ukončení pro všechny účastníky bude připraveno pravé brigádnické občerstvení. Takže pokud Vám na sobotu 25.3.2017 zbývá v kalendáži ještě nezaplněné místo, těšíme se na setkání s Vámi v 9,00 hodin v Myštěvsi!

              Josef   R U D O L F                                                   Tomáš   B A S L E R