Kdo je připojen

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen

Královský golf

Vážení a milí členové QPGC Myštěves !

Nebýt na kalendáři 8.5.2017 – řekl bych, že se nám jaro teprve začíná probouzet. Nicméně si Vás dnes dovoluji oslovit dopisem, ve kterém bych rád osvětlil některé události, které nás od počátku letošního roku potkaly, a řekl bych - výrazně ovlivnily dění v našem klubu.
Jak již jistě většina z Vás ví, GC Nová Amerika skončila a stala se dle vyjádření pana Stephana Friedreicha soukromým klubem. Tuto informaci jsem obdržel tři dny poté, co jsme se sešli na odsouhlasení společného postupu v roce 2017 u mne v Semilech s panem Janem Grundem z GC Mladé Buky, panem Stephanem Friedreichem z Nové Ameriky a za nás se vedle  mne jednání zúčastnil Tomáš Basler. Na této schůzce jsme si všichni odsouhlasili, že na naší dohodě z roku 2016 se nic nemění, platí volné hry v po-st a 50% slevy na fee v ostatní dny a sv. Byl odsouhlasen termínovník turnajů „Královského golfového trojúhelníku“ a Dětské královské tour.
Za dva dny bylo vše jinak. Proč to zmiňuji – jen proto, že řada z Vás byla mnou či Tomášem informována o nezměněných podmínkách spolupráce v roce 2017.
Začali jsme s panem Janem Grundem okamžitě jednat o nahrazení Nové Ameriky jiným subjektem. Proběhla jednání na Kunětické hoře a  v Bohdanči – žádný ze subjektů však nebyl ochoten spolupracovat s našimi kluby v tom rozměru, v jakém doposud spolupráce probíhala – nikdo nechtěl dát na žádné dny 100% slevu. Tak došlo k tomu, že nakonec po dlouhé rozmluvě s panem Grundem, se nám podařilo dohodnout 100% slevu na hru  každé  pondělí v dopoledních hodinách na hřišti v Mladých Bukách a v ostatní dny 50% slevu na fee. To samé pak platí i pro hráče z Buků u nás.
Protože jsme nechtěli opustit náš projekt společných turnajů alespoň na třech hřištích, jednali jsme s dalšími 18-ti jamkovými hřišti v rozumném dosahu od Myštěvse a Mladých Buků. Výsledkem pak je nová spolupráce s GC Mladá Boleslav, kde se podařilo projednat mimořádnou slevu na  fee a to pro všechny dny ve výši 30%. Tato sleva je pro naše uskupení mimořádná! Pro pořádání tří turnajů „Královské golfové tour“ se podařilo vyjednat ještě lepší podmínky, kdy vedení klubu v Mladé Boleslavi odsouhlasilo turnajovou slevu na fee 40% v kategorii dospělí,750,- Kč pro seniory nad 63 let a juniory do 14,99 let. Domnívám se, že výše uvedené je jistě úspěchem našeho vyjednávacího týmu a bude Vámi kladně hodnoceno a využíváno. Jsem přesvědčený, že se tím pro každého z Vás otevírá příjemná možnost hry na dalších hřištích v blízkém okolí za výhodných podmínek. Oba spolupracující resorty – Mladé Buky a Mladá Boleslav patří dle mne mezi velice kvalitní hřiště s nadprůměrným zázemím. Takže hezkou hru na obou hřištích.
Domnívám se, že důležitá je i otázka „Královské golfové tour“ a „Dětské královské tour.“
Obě soutěže jsme byli nuceni přejmenovat. Nicméně – hlavní sponzor – a to
                           AUTOCENTRUM   JIČÍN   s.r.o.
zůstává a v letošním roce hrajeme o KODIAQ s plnou nádrží na libovolný víkend! Upravili jsme propozice tak, že do celkového pořadí se bude započítávat jeden ze tří výsledků na každém hřišti a výsledek finálového dvoukola. Hrajeme tedy na hřištích Mladé Buky, Mladá Boleslav a u nás v Myštěvsi. Finálové dvoukolo se letos bude hrát v Myštěvsi. Termíny jednotlivých turnajů – z nichž dva již musely být díky počasí přeloženy najdete od 2.5.2017 na nových webových stránkách sloužících pouze pro dětskou a dospělou tour : www.kralovskygolf.cz . Zde jsou jednak jednotlivé hrací termíny a místa a především zde budou průběžné výsledky po celou dobu tour.
Do „Dětské královské tour“ se nám podařilo zapojit i hřiště v Semilech a v Hradci Králové. Hrát se proto bude celkem na 5-ti hřištích. Termíny a propozice pro tuto tour najdete taktéž na nových webových stránkách.
Vážení přátelé, věřím spolu s kolegou Tomášem Baslerem, že jsme pro Vás připravili přes zimu myštěveské golfové hřiště do dobré kondice a že i přes problémy s ukončením činnosti Nové Ameriky budete mít dostatek příležitostí, strávit příjemné chvíle na golfu. K tomu jen naše společné  přání :    DLOUHÉ   A   ROVNÉ   -  PŘÁTELÉ.   S úctou
                                         Josef   R U D O L F