Kdo je připojen

Právě přítomno: 23 hostů a žádný člen

Turnaj "O pohár Rudolfa III." 2017

Z loňského ročníku tohoto turnaje si jeho účastníci jistě pamatují poněkud nadprůměrné teploty. Zřejmě, aby se to v průměru vyrovnalo, slibovali meteorologové pro území Hercynského lesa déšť, přeháňky a místy bouřky. Naštěstí se tato jejich předpověď naplnila s pravděpodobností blížící se nule a tak nositele příjmení Rudolf a všechny ostatní přivítalo sluníčko, čerstvý větřík a teploty 22-26 stupňů.

Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly Odpaly

Nic nemohlo zabránit nadšeným vyznavačům golfové hry rychle obejít všech 18 jamek, snad jenom čerstvý větřík, který se zlomyslností sobě vlastní posílal neomylně míčky do vysokého roughu, takže o hledání nebyla nouze.
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

A nyní již může následovat výčet těch, kteří buď nalézali nebo do vysokého roughu nehráli:

Společná 0-18  Stableford
3.místo Rygl Tomáš  2.místo Fňouk Miroslav 1.místo Potoczak Wojcziech

Společná 18,1-36 Stableford
3.místo Petrovický Stanislav  2.místo Furchová Marcela  1.místo Cellerová Anna

Společná 37-54  Stableford
3.místo Rudolf Tomáš  2.místo Ježek Martin  1.místo Rudolfová Alena

Vyhlášením výsledků byl završen turnaj "O pohár Rudolfa III" 2017 za ukončený a Vás všechny ostatní, kteří jste se tohoto klání nemohli zúčastnit, srdečně zveme na další akce v Myštěvsi. "Hezkou hru !"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni