Kdo je připojen

Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen

Narozeninový prezidentský texas scramble dvojic 2017

Tato forma hry je mezi golfovou veřejností velice oblíbená - snad až na některé případy, kdy ve flightu působí partnerská dvojice a očekávaný výsledek se bohužel nedostaví... Ale pokud se k tomuto formátu hry přistupuje s nadhledem, o zábavu je postaráno.
Oproti již proběhlým ročníkům tohoto turnaje bylo aplikováno několik změn - jamky pro canon start se nelosovaly, ale byly demokraticky určeny samotným prezidentem QPGCM. Soutěžilo se nejen na brutto a netto výsledek, ale i o longest drive mužů a žen na jamce č.2 a nearest to pin na jamce č.11.
Po deštivém a chladném průběhu týdne si všichni účastníci tohoto klání jistě přáli změnu. Té se jim opravdu dostalo. Letní slunce začalo ohřívat vzduch více než obvykle a tak všichni na hřišti uvítali rozvážkovou službu se zásobou studených a jistě i léčivých nápojů...

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Ale vše má svůj konec a tak když všichni dohráli svou 18.jamku, mohlo být přikročeno k vyhlašování výsledků.

Longest drive ženy jamka č.2
Drštičková Ema

Longest drive muži jamka č.2
Rudolf Jiří

Nearest to pin společná jamka č.11
Závěrka Filip

Brutto
2.místo Kuršel Sebastian, Zavázal Jiří   1. místo Matějka Petr, Závěrka Filip

Netto
2.místo Matějka Petr, Závěrka Filip   1. místo Kuršel Jakub, Drštičková Ema

Tímto výsledkem skončil "Narozeninový prezidentský texas scramble dvojic", věříme, že se jeho účastníkům líbil a všichni se můžeme těšit na jeho příští ročník v Myštěvsi.

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni