Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 77 hostů a žádný člen

Polyform Golf Cup 2017

Turnaje v říjnu jsou podstatně ovlivněny počasím , pokud se babí léto nedostaví, tak obvykle prší,prší a prší... A nejinak tomu bylo i v týdnu, předcházejícímu tomuto turnaji. Hřiště bylo opravdu nadprůměrně zavlaženo a osud turnaje byl na vážkách. Nakonec se v noci na sobotu přece jenom počasí trochu umoudřilo a turnaj tak mohl přece jenom proběhnout. Oproti původním záměrům byl způsob startu změněn na canon.

Zahajeni Zahajeni Zahajeni Zahajeni Zahajeni

A tak po nezbytné startovní ráně se všichni pustili do nástrah hřiště. Pravda, doběhy míčků nebyly jedny z nejdelších, ale tomu každý musel přizpůsobit svou taktiku. Počasí rovněž nekladlo na hráče nějaké zvýšené nároky - pouze jedna krátká přeháňka prověřila vybavení golfistů nepromoky a deštníky... Ale pak se již skrz mraky prodralo sluníčko a poněkud zesílil vítr ( nemusel ). Frustrace z nepovedených ran byla rozptýlena občerstvením na hřišti a zápisy jamek ve skórkartách utěšeně přibývaly.
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Určitou část hřiště ve formě bláta si na na svém oblečení odnesl každý z účastníků, ale to s sebou podzimní golf přináší. Nakonec se všichni dostali na pomyslnou 19.jamku a mohlo být přikročeno k vyhlášení výsledků:

Longest drive muži jamka č.2
RICHTER Jaroslav

Longest drive ženy jamka č.2
DRŠTIČKOVÁ Ema

Nearest to pin společná jamka č.11
ZÁVĚRKA Filip

Společná 37 - BEZ Stableford
3.CELLER Jan Jakub  2.RUDOLF Matyáš  1.RUDOLF Tomáš

Společná 18.1 - 36 Stableford
3.LHOTKA Jiří  2.ŠTUMBAUER Pavel  1.KURŠEL Jakub

Společná 0 - 18 Na rány
3.FŇOUK Miroslav  2.ZÁVĚRKA Michael  1.FIBIGER Slavomil

Držitelem putovního poháru se výkonem 82 ran stal
FIBIGER Slavomil

Takto tedy proběhl "Polyform Golf Cup 2017", vítězům a vítězkám blahopřejeme a Vás ostatní zveme na další akce podzimní golfové sezóny v Myštěvsi - o slovo se hlásí oblíbené texasy čtveřic... "Hezkou hru !"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím