Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 620 hostů a žádný člen

Adventní koncert v Myštěvsi 2017

Lehký mrazík, nebe poseté zářícími hvězdami a rozsvícený myštěveský zámeček - scéna jako stvořená pro již tradiční adventní koncert. Na něm nemohla chybět Věra Kavanová-Poláchová (soprán), Jiří Horčička (klávesové nástroje) a příjemné překvapení tohoto koncertu Jan Vávra (klarinet a saxofon).

Koncert1 Koncert1 Koncert1 Koncert1

Na začátku nás Věra Kavanová-Poláchová rychle přesvědčila, že nejdokonalejším hudebním nástrojem je lidský hlas - ať už v klasické opeře, tak i v muzikálovém žánru nebo operetě. Ukázala u toho i svůj herecký talent, což někteří posluchači mohou dosvědčit... Pak už přišla chvíle pro novou tvář "Adventního koncertu" - Jana Vávru - který nás přesvědčil. že výše zmíněné hudební nástroje ovládá s potřebnou virtuozitou. A potom už nastala ta správná doba pro přestávku, která byla vyplněna prezentací a degustací francouzských, německých, italských, ale i českých vín, připravenou panem Tomášem Čepkem ze společnosti VIAVINI.
Vino Vino Vino

Po přestávce zazněla známá árie Rusalky Antonína Dvořáka a všem přítomným v sále se tak trochu zatajil dech (zvláště, když nám pan Josef Rudolf - hlavní pořadatel a prezident QPGCM v jedné osobě prozradil, že v létě 2018 budeme mít možnost tuto árii opět slyšet u rybníka s měsíčkem v úplňku...). Pak již následovaly další hudební motivy, navozující atmosféru blížících se Vánoc a když obecenstvo odměnilo vystupující bouřlivým potleskem vstoje, bylo jasné, že se dostane i na přídavek. Tímto účinkujícím ještě jednou děkujeme a všem přejeme klidné a šťastné prožití Vánoc a hlavně šťastný nový rok 2018. V něm se se všemi, kteří dočetli tyto řádky až sem, rádi v Myštěvsi uvidíme - a to nejenom na golfu. "Nashledanou!"
Koncert2 Koncert2 Koncert2 Koncert2 Koncert2

                                 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím