Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen

16."Vánoční punčový turnaj"

Tento "Punčák" se nesl v duchu hesla - "To počasí si  dělá, co chce...". A opravdu. Během několika dnů před turnajem se na hřišti vystřídalo několikrát téměř čtvero ročních období (kromě 30-ti stupňových veder) a pokaždé s nadprůměrnou porcí vláhy. To pochopitelně na hřišti zanechalo stopy a když k tomu připočteme poněkud nepříznivou předpověď počasí, je s podivem, že se na start tohoto tradičního turnaje 9.12.2017 v 9.00 postavilo 8 flightů.

Zahajeni Zahajeni Zahajeni Zahajeni Zahajeni

Ostatně, aby se hra nezměnila po roztátí ranní námrazy v hluboké brodění bahnem a po ukončení turnaje hřiště nepřipomínalo okolní zoraná pole, bylo nutno přikročit k výběru nejsušších částí hřiště, využít plochu drivingu a vyznačit i 2 "zimní" grýny. Ale s tím se všechny týmy v pohodě vyrovnaly, jistě i za pomoci hřejivého nápoje, který je v názvu tohoto turnaje. Složitější roli měli tentokrát kapitáni jednotlivých týmů, protože museli v hlavě udržet hrací plán tohoto netradičního hřiště.. Prostě a dobře - "Punčák bude, i kdyby čert na koze jezdil !"
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

A tak, když se kromě punče dostalo i na kýty na rožni, nikomu z přítomných nepřipadal zimní golf jako příliš velká oběť... Ale vše má svůj konec a tak i tentokrát muselo být přikročeno k vyhlašování výsledků a následnému vybírání dárků pod stromečkem. A zde je pořadí těch nejúspěšnějších:

1.      58 ran flight  PILC Miroslav, KOSÁČEK Daniel, TLUČHOŘ Milan, KADEŘÁVEK Vladimír

2.    61 ran flight  ZÁVĚRKA Michael, VAVŘINA Jiří, HAVEL Zdeněk, STEINER Petr

3.- 4.  62 ran flighty KŇÁKAL Jan, NIEDERMIRTL Petr, SEJKORA Marek, ŠOLTYS Zdeněk      
                                   PALEČEK Pavel, TUREK Martin, BENEŠ Ilja, PETROVICKÝ Zdenek

Jako obvykle se na všechny účastníky dárečky dostaly a dokonce zbyly i na pořadatele. Tím mohl být tento poslední turnaj roku 2017 v Myštěvsi prohlášen za ukončený a tudíž Vám všem přejeme šťastné a veselé prožití vánočních a novoročních svátků a pokud v sobě najdete dostatek vnitřních sil a odhodlání, dovolujeme si Vás pozvat na "VI.ročník Novoročního odpalu" - sraz bude před zámečkem 1.1.2018 ve 13.00 hodin. Nashledanou !

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

PS: Že to s počasím vyšlo opravdu o pověstný fous, dokládají i tyto fotky, pořízené 30 minut po skončení turnaje...
Snih Snih Snih

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím