Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 316 hostů a žádný člen

Dopis členům

Vážení a milí přátelé, členky a členové QPGC v Myštěvsi !

Zima roku 2017/2018 byla stále ještě je pro mne, ale myslím si, že i pro Vás – taková nějaká zvláštní. Každopádně – dlouhá. Po mnoha posledních letech bylo a ještě je naše hřiště hodně podmáčené, což mělo za následek věc pro Myštěves neznámou – nehratelné, uzavřené hřiště.
Jedinou pozitivní zprávou z této situace je, že zásoba vody pro jarní a letní zavlažování je velmi dobrá. Negativně se projevily i různě se točící vichry, které způsobily popadání několika vzrostlých stromů v zámeckém parku. Ty se nám již podařilo odklidit, takže při Vaší první návštěvě hřiště uvidíte jen zbytky pařezů. To vše i díky péči a pomoci pana ing. Václava Piťhy.
Je to až neuvěřitelné, ale hřiště v letošní zimě bylo uzavřené prakticky od počátku listopadu až do neděle 11.3.2018, kdy se nám podařilo otevřít pro golfové nadšence alespoň několik jamek na nové devítce. Tuto dobu jsme využili pro další etapu výměny oken a dveří na zámku, rekonstrukci dalších pokojů, změnu vytápění společenských místností, ale i k přípravě nových informačních tabulí na hřišti. Vše ještě není v takové kondici, jakou bych si představoval, ale jsem přesvědčen, že do plného provozu bude vše hotovo. S tím vším byla a je spojena i celá škála opatření ke zlepšení chodu jak samotného resortu, tak i zabezpečení kvalitnějšího poskytování spojených služeb pro Vás, naše milé zákazníky. Mohu Vás všechny ujistit, že jsme této části věnovali s Tomášem Baslerem hodně času a jsem přesvědčen, že budete se službami pro Vás námi poskytovanými spokojeni. Ke změně dochází jak na golfové a hotelové recepci, obsluze baru, tak i v klubové restauraci. Změnu pocítíte i v našem golfovém shopu. Jsem přesvědčený, že tyto nezbytné změny budou resortu ku prospěchu!
Přestože se některým otázkám týkajících se nastávající golfové sezóny budu věnovat v samostatném mailu, rád nastíním, co je pro Vás a Vaše golfové přátele v letošním roce připraveno:

  • seznam všech doposud známých turnajů, které budou na našem hřišti, naleznete zde:

http://golf-mysteves.cz/2012-11-07-20-58-53/kalendar-turnaju-2018.html

  • Královská golfová tour bude i v letošním roce hrána na třech hřištích a to : Myštěves,Mladé Buky a Mladá Boleslav. Do výsledku bude počítán vždy lepší ze dvou hraných turnajů na každém hřišti a výsledek dvoudenního finále – letos se bude hrát v MladéBoleslavi. Potěšíme jistě i rodiče či prarodiče skutečností, že v den konání KGT bude probíhat na tom samém hřišti Královská dětská tour – po dohodě hraná na 9 jamek, což umožní dětskému doprovodu zúčastnit se KGT pro dospělé.

Podařilo se projednat s majitelem AUTOCENTRA JIČÍN s.r.o. panem Richtrem, generální partnerství této tour.

  • Podmínky vzájemné spolupráce mezi naším resortem, resortem v Mladých Bucích a Mladé Boleslavi jsou stejné jako v roce 2017

  • počítáme s organizací našeho Dětského golfového tábora pro děti a jejich doprovod, který bude v letošním roce probíhat v termínu 29.7.-3.8.2018 – o přesných podmínkách budete včas informováni. Pro informaci uvádím, že bude pod vedením trenérky slečny EdityUrbanové a trenéra pana Jana Schovánka.

  • s pořádáním Valné hromady klubu počítám na sobotu 14.4.2018 s tím, že po skončení bychom uspořádali turnaj na 9 jamek – obdržíte samostatnou pozvánku

Vážení přátelé, věřím, že i přes některé problémy se nám s kolegou Tomášem Baslerem podařilo přes zimu připravit golfové hřiště do takové kondice, že budete mít dostatek příležitostí strávit na golfu v Myštěvsi příjemné chvíle. K tomu mi dovolte popřát Vám všem :

Dlouhé a rovné - přátelé

S úctou Josef RUDOLF

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím