Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 45 hostů a žádný člen

Páteční podvečerní devítka s grilovačkou

V Myštěvsi nyní experimentujeme s různými nápady a tím novým byl výše uvedený turnaj. Pochopitelně, taková akce je závislá na počasí. Ale dopoledne pršelo a vcelku to nevypadalo na zlepšení. Ale golfoví bohové se nakonec umoudřili, obloha se vyčistila a kromě čerstvého větru bylo vše podvečernímu golfu nakloněno. A tak se na podvečerní devítku vydalo 28 golfistů, kteří se těšili na grilované pochoutky.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Pochopitelně, předtím museli účastníci absolvovat již zmíněných 9 jamek, ale přes poměrně čerstvý vítr to jak časově (alespoň ve většině případů), tak herně nikomu nevadilo. A protože vše chutná lépe, pokud je to připravováno s kulinářským uměním, tak zde najdete i několik záběrů od grilu.
Gril Gril Gril Gril Gril Gril Gril

Nakonec musíme uvést i seznam těch golfově nejúspěšnějších v tomto klání:

 3. místo KOTRBA Zdeněk  2. místo BUŠTÍK Zdeněk  1. místo HAVEL Zdeněk

Tak to byl v krátkosti průběh prvního letošního 9-ti jamkového HCP s grilováním a nám nezbývá, než se těšit na další akce v Myštěvsi a popřát "Hezkou hru !"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím