Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 62 hostů a žádný člen

QPGCM v "KRAJSKÉ soutěži - muži VÝCHOD A"

Loni jsme se domnívali, že II.liga zůstane v Myštěvsi zachována . Zvláště pak po téměř heroickém výkonu našeho týmu v zápase s Malevilem. Jaké bylo naše překvapení, když jsme se administrativním výrokem spolu s Malevilem ocitli v krajské soutěži - prostě sestupovaly 2 týmy. Takže nezbylo nic jiného, než se na hřišti pokusit dokázat, že Myštěves do II.ligy patří. A tak se naše reprezentace pokusila maximálně využít 16.-17.6. v 1. a 2.kole domácího prostředí. Dá se říci, že se to vcelku podařilo a náš tým zaujal 2.místo za vedoucí Českou Lípou se ztrátou 39 ran, což nebyla špatná výchozí pozice pro boj o postup.
Pro naši reprezentaci z toho vyplynula nutnost nejlépe zopakovat nebo ještě vylepšit výsledek ve 3. a 4. kole, které proběhlo ve dnech 14.- 15.7. na hřišti v Grabštejně. Toto 18-ti jamkové hřiště bylo velice dobře připraveno a jeho technický charakter (cca 5300 metrů ze žlutých) spolu s poněkud hůře čitelnými, ale perfektními grýny, vytvářelo zajímavou kulisu. A tak 15 soupeřících družstev s různou výkonností (u některých startovaly i B-týmy) absolvovalo tuto soutěž a mohlo být přikročeno k závěrečnému hodnocení. To bylo vcelku jasné - na prvním místě skončil Golf Club Česká Lípa, na druhém místě reprezentace QPGCM (se ztrátou 44 ran) a třetí pak Golf Club Liberec B. Zkrátka a dobře, pokud budou do 2.ligy postupovat první dva týmy (a nebude administrativně rozhodnuto jinak), uvidíme příští rok reprezentaci QPGCM mužů v II.lize...
Takže nezbývá, než poděkovat našemu týmu ve složení ANDRYS Vojtěch, BASLER Matěj, DANĚK Michal, HAŠEK Jakub, HEJL Aleš, KOUDELKA Pavel, MACHAN Luboš a kapitán KŇÁKAL Jan za výbornou a obětavou reprezentaci jména QPGCM a doufat, že za rok budeme moci číst obdobný článek se zprávou o účinkování našeho týmu v II.lize. "Hezkou hru !"

 

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím