Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

POZVÁNKA NA „RUSALKU PŘI MĚSÍČKU 2018“

Vážení a milí přátelé,

 když se zadíváte na scenérii 18.jamky v Myštěvsi, uvidíte přírodní kulisy jako stvořené pro představení opery Rusalka Antonína Dvořáka. A tak po úspěchu recitálu z roku 2014, kdy tento nápad i poprvé zazněl, si Vás dovolujeme pozvat na koncertní vystoupení paní Věry Kavanové-Poláchové (soprán) a pana Jiřího Horčičky (klávesové nástroje) a paní Markéty Doubravské (harfa) pod názvem "Rusalka při měsíčku".

Jak vyplývá z názvu, v první části koncertního vystoupení zazní ukázky z nám všem dobře známé opery. V druhé části pod názvem "Příroda" pak necháme vybrat výše zmíněné umělce ukázky, které se budou do prostředí zámeckého parku, dle jejich názoru nejlépe hodit.  Vzhledem k tomu, že délku tohoto koncertního vystoupení odhadujeme na 1 - 1,5 hodiny, doporučujeme si s ohledem na vlastní pohodlí s sebou vzít vhodné pomůcky na sezení (deky, nafukovací židle, kempové či golfové sedátko a pod.), popřípadě účinný repelent.

A nyní to nejdůležitější - pokud nám bude počasí nakloněno - koncertní vystoupení proběhne 11. srpna 2018 od 22.00 hodin. Vstupné (platí se na recepci QPGCM) je stanoveno na 250 Kč. Pokud by se počasí rozhodlo, že bude proti, budeme o tom informovat na našich www stránkách a facebookovém profilu. Ale doufáme, že tomu tak nebude, a tak se s Vámi těšíme 11. srpna v 22.00 hodin nashledanou.

       Josef R U D O L F, prezident QPGCM

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím