Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 32 hostů a žádný člen

Narozeninový turnaj 2018

Prezident QPGCM vždy slibuje, že na svůj turnaj zajistí příznivé počasí bez deště. To se mu podařilo i tentokrát a vzhledem k formátu hry na tomto turnaji (texas scramble dvojic) - není důvod se obávat, že by tato akce musela být zrušena pro nezájem... A tak se na hřiště v Myštěvsi vydalo z 1. a 10.jamky 18 dvojic.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Hřištěm se roznesl zvuk golfové hry, podporovaný rozvážkou občerstvení a tak nebylo divu, že se po vcelku krátké době (na 18-ti jamkový turnaj) začala plnit 19.jamka již došlými týmy, které se po hře posilňovaly chutným obědem a snažily se dohnat pitný režim. Mohlo tudíž být přikročeno k vyhlášení výsledků. Ale jak sám pořádající prohlásil, jím navržené vložené soutěže byly pochopeny jinak, a tak tentokrát vyhodnocení bylo velmi rozsáhlé - došlo i na cenu útěchy pro tým, který dvakrát obsadil jak v bruttu, tak i nettu 4.místo... Ale zde je seznam těch nejúspěšnějších (vyhlášení bylo i spojeno s ukázkou vhodného rozcvičení před golfovou hrou):

Netto
3.místo Cellerová Anna, Cellerová Dana  2.místo Mesthene Hana, Zavázal Jiří   1. místo Horský Aleš, Urbanová Edita

Brutto
3.místo Fibiger Slavomil, Kotrba Zdeněk  2.místo Horský Aleš, Urbanová Edita   1. místo Závěrka Vojtěch, Závěrka Filip

Tak to byl ve stručnosti průběh "Narozeninového"turnaje, oceněným přejeme mnoho hezkých zážitků, spojených s ochutnávkou cen a s Vámi všem ostatními se těšíme na další akce v Myštěvsi. "Hezkou hru !"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím