Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 13 hostů a žádný člen

Polyform Golf Cup 2018

Tento turnaj se v Myštěvsi pravidelně koná v říjnu , ale tentokrát se pro něj v nabitém turnajovém programu našlo místo na kalendářním přelomu léta a podzimu. A ten nezklamal - po nočním přechodu studené fronty se teploty upravily po předchozích vedrech do golfově snesitelných teplot a tak nebylo divu, že byl velice slušně obsazen. Ve startovním poli se dokonce objevili odchovanci dětské KGT.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Jako každý links není hřiště v Myštěvsi za příjemných golfových podmínek pro hráče zase tak obtížnou překážkou, ale stačí vítr, který sílí, sílí a sílí... A potom se ukáže, kdo si s ním ví rady. Někdo více, někdo méně. Ale nakonec se ukázalo, že dva z těch nejúspěšnějších - KŘIVDA Bohumil a ZÁVĚRKA Michael - se v kategorii na rány brutto po 18-ti jamkách museli utkat v play off na dodatečné 10.jamce. Po dramatickém průběhu se vítězem stal KŘIVDA Bohumil.
Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel

A zde jsou celkové výsledky:

Longest drive muži jamka č.2
KŘIVDA Bohumil

Longest drive ženy jamka č.2
CELLEROVÁ Anna

Nearest to pin společná jamka č.11
BENEŠ Ilja

Společná 18.1 - 54 Stableford
3.KINKOR Jan  2.FARKAŠ Milan  1.HSIUNG Li-Heng

Společná 0 - 18 Stableford
3.ZÁVĚRKA Michael  2.BÁRTA David  1.CELLEROVÁ Anna

Společná 0 - 18 Na rány brutto
3.CELLEROVÁ Anna  2.ZÁVĚRKA Michael  1.KŘIVDA Bohumil

Takto se ve stručnosti odehrál "POLYFORM GOLF CUP 2018", vítězkám a vítězům blahopřejeme a Vás ostatní si dovolujeme pozvat na další akce tohoto podzimu v Myštěvsi - golfová sezóna ještě zdaleka nekončí a na pořadu dne ještě máme "Svatováclavskou husu", "Mistrovství klubu..." atd. Hezkou hru !

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím