Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 26 hostů a žádný člen

SVATOVÁCLAVSKÁ HUSA 2018

Každý ročník tohoto turnaje, pořádaný dle tradice co možná nejblíže svátku Svatého Václava, se nese v duchu oslav jmenovců již uvedeného světce. Vzniká proto otázka, zda se turnaj koná na počest jeho současného patrona Ing. Václava Piťhy nebo jeho dědečka JUDr. Václava Piťhy (který na zámečku v Myštěvsi hrál dle dochovaných fotografií golf), či Svatého Václava. Odpověď je jednoduchá - všech tří. Nejen proto je účast na tomto již klasickém turnaji hojná , i když letos se někteří startující nemohli pro velké dopravní skrumáže na dálnicích postavit na odpaliště 1.jamky včas.
Ale ti, kteří tyto problémy neměli, se vydali poměřit své golfové dovednosti s myštěveským hřištěm. Ve svém snažení byli podpořeni jak malým občerstvením po 9.jamce, tak i rozvozem tekutého občerstvení po hřišti.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Že bude startovní pole velice vytovnané, to se dalo tušit už podle startovní listiny. A tak nebylo divu, že opět došlo na play off. Jeho aktéři - Píša Libor a Tomáš Hájek - a i diváci očekávali rychlé rozhodnutí. Ale nestačila jedna dodatečná jamka, oba aktéři odehráli nerozhodně 10.jamku a teprve 18.jamka přinesla rozhodnutí - příznivé pro Tomáše Hájka.
Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel Rozstrel

Nikomu nemuselo být líto, že se ve výsledkové listině neobjevil na čelních místech. Na všechny čekala pochoutka z výše uvedeného potomka dinosaurů, doplněná o knedlík a zelí. A zde je pro úplnost seznam těch nejúspěšnějších účastníků:

Společná 18,1-54 Stableford
3.místo HYPIUS Tomáš  2.místo JANUŠKA Vladimír  1.místo PILVOUSKOVÁ Dana

Společná 0-18 Stableford
3.místo SEMERÁD Ladislav  2.místo PÍŠA Libor  1.místo KŘIVÁNEK Roman

Na rány brutto
1.místo Tomáš Hájek  2.místo PÍŠA Libor

16.ročník toho turnaje tím skončil, ale ne tak golfová sezóna v Myštěvsi - ta pokračuje i nadále a na akce, které na nás v ní ještě čekají, Vás srdešně zveme. "Hezkou hru !"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím