Kdo je připojen

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Pozvánka na Adventní koncert v Myštěvsi

Vážení a milí přítelé,

žloutnoucí listí, mlhy a teploty s klesajícím trendem mne denně přesvědčují, že se pomalu, ale jistě blíží čas adventní.

A jaký by to byl Advent bez koncertu paní Věry Poláchové-Kavánové u nás na zámečku v Myštěvsi. Její zpěv za doprovodu klavíru pana Jiřího Hořčičky a překvapení letošního koncertu – slečny Pavlíny Drmlové (příčná flétna), budou jistě součástí zklidnění se před vánočním shonem a Vánočními svátky.

Ne jinak tomu bude i letos. Koncert se uskuteční v neděli dne 16.12.2018o d 17.00 hodin .

Na programu bude průřez repertoárem sólistky z dlouhodobého působení v divadle F.X.Šaldy i hostování v Národním divadle. Část jejího vystoupení bude přímo zaměřena na hudbu vázající se k přicházejícím Vánocům. Překvapením bude jistě i samostatný hudební blok Jiřího Horčičky a Pavlíny Drmlové.

Dalším bonbónkem bude degustace francouzských, německých, italských, ale i českých vín, připravená panem Tomášem Čepkem ze společnosti VIAVINI . Chybět nebude výběr různých sýrů a jednohubek z produkce naší kuchyně. K dispozici bude i výběr minutkových jídel před vlastním začátkem.

Vzhledem ke kapacitě zámeckého koncertního sálu – 60 osob – Vás prosím o závazné sdělení, zda se budete moci zúčastnit a to na adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S úctou Váš Josef Rudolf

Pro zájemce je možné zajistit i ubytování přímo na zámku.

 

 

 

Vážení a milí přítelé ,

žloutnoucí listí, mlhy a teploty s klesajícím trendem mne denně přesvědčují, že se pomalu, ale jistě blíží čas adventní.

A jaký by to byl Advent bez koncertu paní Věry Poláchové-Kavánové u nás na zámečku v Myštěvsi. Její zpěv za doprovodu klavíru pana Jiřího Hořčičky a překvapení letošního koncertu – slečny Pavlíny Drmlové (příčná flétna) - budou jistě součástí zklidnění se před vánočním shonem a Vánočními svátky.

 

Ne jinak tomu bude i letos. Koncert se uskuteční v neděli dne 16.12.2018 od 17.00 hodin.

 

Na programu bude průřez repertoárem sólistky z dlouhodobého působení v divadle F.X.Šaldy i hostování v Národním divadle . Část jejího vystoupení bude přímo zaměřena na hudbu vázající se k přicházejícím Vánocům. Překvapením bude jistě i samostatný hudební blok Jiřího Horčičky a Pavlíny Drmlové.

 

Dalším bonbónkem bude degustace francouzských, německých, italských, ale i českých vín, připravená panem Tomášem Čepkem ze společnosti VIAVINI. Chybět nebude výběr různých sýrů a jednohubek z produkce naší kuchyně. K dispozici bude i výběr minutkových jídel před vlastním začátkem.

Vzhledem ke kapacitě zámeckého koncertního sálu – 60 osob – Vás prosím o závazné sdělení, zda se budete moci zúčastnit a to na adresu : jrudolf @ polyform.cz

 

S úctou Váš Josef Rudolf