Kdo je připojen

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen

Změna Adventního koncertu

Vážení a milí přátelé,

v minulých dnech jsem si Vám dovolil zaslat pozvánku na tradiční Adventní posezení a koncert k nám, na zámeček do Myštěvsi. Termín konání byl stanoven po dohodě s hlavní protagonistkou, paní Věrou Kavánovou-Polachovou na neděli

16.12.2018 od 17,00 hodin.

Vzhledem k tomu, že došlo k neočekávaným změnám v kalendáři, respektive obsazení hlavní role v připravované premiéře Divadla F.X.Šaldy, musím přistoupit ke změně našeho tradičního setkání. Nemusíte se bát – koncert se uskuteční v plánovaném termínu a rozsahu, jen jeho zahájení musím posunout na časné odpoledne. Po dohodě jsme vybrali začátek koncertu na 13 - tou hodinu, s tím, že předpokládaný konec vlastního koncertu bude mezi 16 – 17 hodinou. Poté bude následovat plánovaná degustace vín připravená tradičně panem Tomášem Čepkem.

Touto změnou vytváříme možnost účasti i pro ty z Vás, pro které tradiční konec koncertu a cesta domů v neděli večer znamenaly komplikace a mnohdy i důvody pro neúčast. Věřím, že tato změna začátku našeho Adventního setkání nezmění nic na tradiční hojné účasti Vás, pro které je toto setkání určeno.

Těším se tedy na setkání s Vámi v Myštěvsi a to

16.12.2018 ve 13,00 hodin.

S úctou Váš Josef R U D O L F