Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

Mistrovství QPGCM ve hře na rány 2019

Tento turnaj by měl představovat nejprestižnější záležitost v soutěžním kalendáři každého golfového klubu a nejinak tomu je i v QPGCM. I proto je tato soutěž vypsána jako dvoudenní, aby se prokázala konzistentnost hry jejích účastníků.
Startující uvítalo ráno v sobotu 3.8.2019 ideální golfové počasí - polojasno, bezvětří a 22 stupňů Celsiových představovalo více než příznivé podmínky.
Postupně se však přes oblačnost proklubalo sluníčko a na hřišti začalo být teplo, ale nebylo to nic dramatického. Vítr rovněž nenabral nadkritických hodnot a bouřky obcházely golfové hřiště uctivým obloukem.
V neděli 4.8.2019 se počasí oproti předpovědím chovalo lépe a i proto bylo na hřišti občas něco k vidění. Ale všechno má svůj konec a jednotlivé flighty dorazily do klubovny.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

A zde je seznam těch nejúspěšnějších:

Ženy brutto
1.místo HOJNÁ Svatava

Muži brutto
3.ŠOLTYS Zdeněk  2.místo DANĚK Michal  1.místo FIBIGER Slavomil

Mistryní QPGCM ve hře na rány v kagorii žen se stala HOJNÁ Svatava a mistrem QPGCM ve hře na rány v kategorii mužů se stal FIBIGER Slavomil.
Tím můžeme prohlásit "Mistrovství QPGCM ve hře na rány 2019" za ukončené a na dalších akcích v Myštěvsi přejeme "Hezkou hru!".

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím