Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

"O POHÁR PREZIDENTA 2019"

Srpen se přehoupl do své druhé poloviny a dal nám na vědomí ,že je ta správná chvíle pro již klasický turnaj s názvem "O POHÁR PREZIDENTA". Počasí navíc této události přálo - teploty přes 30 stupňů zmizely a hřiště vydatně pokropil déšť. Vítr si také vybral volno a tak 17.8.2019 v Myštěvsi panovaly ideální golfové podmínky. Když vezmeme úvahu i to, že hlavní cenou (věnovanou prezidentem QPGCM Jiřím Palicem), byly golfové hodinky od firmy GARMIN, nebylo divu, že na hřiště vyrazilo více flightů, než obvykle.

Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Někteří příznivých podmínek dokázali využít, jiní si hru alespoň užívali. Ostatně, na hřišti se toho během 18-ti jamek tolik odehraje... Ale na svou 18.jamku dorazili nakonec všichni a mohlo být přistoupeno k vyhlášení vítězů. Zde je jejich seznam:

0 - 54 Stableford ženy
3.místo JÁNKOVÁ Ivana  2.místo FURCHOVÁ Marcela   1.místo HOJNÁ Svatava

0 - 54 Stableford muži
3.místo HABR Zdeněk  2.místo VANÍČEK Jan   1.místo PALIC Jiří

Na rány brutto
1.místo PALIC Jiří

Jak je vidět, hlavní cenu vyhrál osobně prezident QPGCM. Ten se proto rozhodl, že cenu věnuje na další akci, kterou bude 7. Zámecký klubový turnaj, konaný dne 24.8.2019 od 10.00 hodin. Na ten Vás tímto srdečně zveme, přejeme mnoho sportovního štěstí a "Hezkou hru!"

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím