Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen

9. lekce akce "Naučíme Vás zdarma golf"

V této - již předposlední - lekci jsme se snažili zkušené matadory tohoto kurzu připravit na závěrečný turnaj a nováčci se věnovali objevování základů golfového švihu. Obě skupiny začaly společně na drivingu.

Driving Driving Driving Driving Driving

Po drivingu se pokročilejší účastníci vypravili s doprovodem na hřiště a proti prvním krůčkům, které v minulých lekcích absolvovali, byl vidět značný pokrok. Jasně, nic nemůže být dokonalé, ale výrazný posun k lepšímu zde nastal.
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Poslední, v pořadí již 10.golfová lekce této akce se bude konat v neděli 1.9.2019 od 14.00 hodin. Všechny dosavadní účastníky na ni zveme, protože po nezbytném rozcvičení na drivingu, chippingu a puttingu bude pro frekventanty (kteří se zúčastnili alespoň 3 lekcí) uspořádán turnaj o titul "Mistr QPGCM v kategorii bez HCP".
Všichni účastníci akce "Naučíme Vás zdarma golf" budou mít do 10.lekce přístup na cvičné plochy včetně půjčení holí zcela zdarma. Hradit si budou pouze žetony na míčky.
A také zároveň zveme na tuto poslední lekci i ty, kteří doposud v sobě nenalezli odvahu si vyzkoušet tento zajímavý sport - mají poslední příležitost se zúčastnit této akce. "Nashledanou !"

 

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím