Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen

"Vánoční punčový turnaj 2019"

Synonymem tohoto turnaje je vůně nápoje, která uvítá všechny účastníky. Letos jsme uvedli do tradic tohoto turnaje novinku - nealko punč. Přece jenom, všichni účastníci jsou motorizovaná a nikdo jistě nechce přijít o řidičské oprávnění...  

Uvitani

Obsazení každého turnaje je vždy závislé na předpovědi počasí - ta pro letošní punčák nebyla jedna z nejideálnějších - déšť a vítr, namrzající srážky atd. Ale při "Punčáku" se vždy zformuje zdravé jádro golfových nadšenců a ten letošní "Punčák" nebyl výjimkou. Takže na hřiště nakonec vyrazilo 6 kompletních flightů a bylo na jednotlivých účastnících, aby si hru dostatečně užili. Ostatně, počasí nebylo o své předpovědi příliš dobře informováno a tak kromě trochy větříku a chvilkového mrholení se nevyskytly žádné nepříznivé podmínky pro hru.
Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste Hriste

Jak je vidět z přiložených fotografií, na hřišti panovala skvělá nálada a všichni si tento pobyt včetně dodržování pitného režimu náležitě užívali. Když k tomu připočítáme ještě slavnostní řízek s bramborovým salátem a v klubovně stromeček s dárky, asociace blížících se Vánoc je opravdu reálná. Ale ke každému turnaji patří i vyhlášení výsledků a protože ani "Punčák" není výjimkou, toto je ten správný okamžik:

1.místo         PILC Miroslav, KOSÁČEK Daniel, TLUČHOŘ Milan, KOLESA Radek
2.- 3.místo   HAINZ Ludvík, ŠOLTYS Zdeněk, JANUŠKA Vladimír, JANUŠAK Alexandr
                      LANGR Martin, HAVEL Zdeněk, DLABAL Karel, HAVLOVÁ Jiřina

Po rozdílení cen, při kterém se dostalo na všechny účastníky tohoto oblíbeného klání, mohl být tento poslední turnaj roku 2019 v Myštěvsi prohlášen za ukončený a tudíž Vám všem přejeme šťastné a veselé prožití vánočních a novoročních svátků a pokud v sobě najdete dostatek vnitřních sil a odhodlání, dovolujeme si Vás pozvat na "VIII.ročník Novoročního odpalu" - sraz bude před zámečkem 1.1.2020 ve 13.00 hodin. Nashledanou !

Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni Vyhlaseni

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím