Facebook fan page

facebook

Archiv článků

Kdo je připojen

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

Program dětského tábora 2020

                    

                Neděle              14.00 – 17.45      Zahájení, rozdělení do skupin (dle věku a výkonnosti)

 

Pondělí                9.00 – 10.00      Základy chipping a putting

                            10.00 – 10.30      Svačina

            10.30 – 12.00      Driving + videoanalýza

            12.00 – 13.00      Oběd

            13.00 – 15.00      Koupaliště, svačina

            15.00 – 17.45      Hřiště

 

              Úterý                     9.00 - 10.00      Chipping, putting

                                                      10.00 – 10.30      Svačina                          

                                                      10.30 – 11.45      Driving

            12.00 – 13.00      Oběd

13.0                                              13.00  - 15.00      Koupaliště, svačina

                            15.00 – 17.45      Hřiště

 

                         Středa                   9.00 - 10.00      Putting biatlon

                                                      10.00 – 10.30      Svačina

                                                      10.30 – 11.45      Driving

            12.00 – 14.00      Oběd, pravidla

                                  15.00 - 17.45      Hřiště, svačina

                                  19.00 – 20.00      Střelba

 

            Čtvrtek                   9.00 - 10.00      Scoring v dlouhé hře

                                                      10.00 – 10.30      Svačina

                                                      10.30 - 11.45      Scoring v krátké hře

                                                      12.00 – 13.00      Oběd, výroba vlastních pravidel

                                                      15.00 - 17.45      Hřiště, svačina

                                           18.00                    Opékání buřtů

 

            Pátek                       8.50 - 12.15      Turnaj na 9 jamek

                                           12.00 – 14.00      Oběd, zakončení táboru

 

Generální partner                Partneři

 bpbohemia    happy  bohdanec    backbone
Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Souhlasím Nesouhlasím